Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

EXPEDICE KRÁL

   Je to již druhý den poté co se objevila jiskřička mohutného nápadu. Sedím s Karlíkem a vyprávíme si o Oktávce. Jak chudák s prasklou nápravou stojí smutně ve stodole na Čížovkách. Z této myšlenky a svítící jiskry nám rozhořely oči zábleskem a ihned jsme začali do zárodku ohně foukat a tím dát zrodu plánu pod názvem "Expedice Král". Už je asi vše jasné. Ne? Plán je zřejmý. Nenecháme jí přece chudáka o svátcích samotnou. A co víc?

 

26.12. odjíždíme na Čížovky vybaveni nářadm a vším potřebným abychom našeho maroda dali do pořádku (jak to bude dlouho trvat zatím netušíme). Ale poté, až vše bude v pořádku, naházíme do královského vozu vše potřebné a tajnou cestou (přez pole, louky a bůh ví s jakou cestou Karlík přijde) vyrazíme směr Sedlo. Není vyloučeno zda nebudeme muset během jízdy někde přespat.

   Až dojedeme na tábor (všímejte si autor ani na chvlku nezauvažoval o tom, že by se tak nestalo) poté zateplíme srub a jen jak spálíme v polňačce dříví, jenž chrání koupeln zprovozníme teplou vanu. To vše musíme zvládnout než umrzneme po cestě. Snad se vše podaří a už se začíná točit pračka a voní káva. Je přeci Silvestr. Na polňačce se pečou ryby a slavnostní tabule houpajícího stolu si pohrává s plameny svíček jenž osvětlují tuto krásu. Slavíme dojezd expedičního královského vozu.

   Zveme všechny jenž se chtějí k tomuto připojit, v jakékoli části tohoto průběhu.

26.12. odjezd na Čížovky

27.12. oprava vozu

28.12. oprava vozu

29.12. oprava vozu

30.12. výjezd na cestu do Sedla

31.12. v ranních hodinnách zabydlování Sedla a                chystání slavnostního večera

1.1. úklid tábora a cesta na stop

 

   Prosím zde by se chtěl někdo připojit, ať zavolá Mártymu a vše dopilujeme.

Zatím ahoj a pokud se neuvidíme v Sedle tak přejeme pěkný Nový Rok.

p.s. Zikmund a Hanzelka by na nás byli pyšní