Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Co jíme a co je služba

letní tábor moudrostV hlavím srubu je umístěna polní kuchyně, na které se vaří veškeré jídlo (2x denně teplé, 3x studené). Všechno toto připravují děti pod vedením vedoucího, respektive služební oddíl. Náš tábor je rozdělen do několika oddílů, které se v pravidelném intervalu střídají jako služební oddíl. Ten má na starosti zabezpečit chod tábora. Tento oddíl se ve služební den stará o ostatní. Ráno udělá dříví a uvaří čaj nebo kakao. Potom připraví snídani a svolá ostatní po rozcvičce k jídlu. Po nástupu, kde řídí celý tábor a vyvěsí státní vlajku, se pokouší udělat oběd (velká legrace). Toto zvládne a čeká, jak ostatní oddíly ohodnotí jeho úsilí. To zpravidla dopadne dobře až výborně a má čas na své hry. A už je tu svačina, kterou musí rozdat a ještě před večerním nástupem musí uvařit večeři.

Pomalu se stmívá a a služební oddíl už se připravuje k noční hlídce, na které se střídá v Orlím hnízdě k střežení tábora a dodání malým dětem jistoty, že je vždy někdo vzhůru, na koho se mohou obrátit. U všeho tohoto dění je s dětmi přítomen vedoucí, který má s dětmi službu.

P70401182


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information