Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Megabrigáda 30.4. – 3.5. 2015

Ahoj kluci a holky,

   právě jsme se vrátili z první návštěvy Sedla a je jasné, že v Újezdě máme ještě 19 pražců na chodníky. Ty odvezu já s Karlíkem. Setkáme se v Sedle, jak každý napíše na diskuzi těchto stránek (buďte prosím důslední a včasní s vaší informací k nám. Jen tak je možno něco naplánovat a zoptimalizovat odjezd).

   Jak se všichni sejdeme vše oslavíme a zazpíváme si. Ráno začneme dousazením třech posledních pražců pod stany a rozjedeme truhlářskou dílnu k výrobě deseti nových předpodlážek. Edvard již v mých myšlenkách seká celý prostor sekačkou, jenž přivezu. Ostaní usazují malé nařezané pražce coby propoje předpodlážek k celistvosti chodníků. Toto skončí před bažinou můstkem směrem k cestě od Orláku, přes odvodňovací kanál, jenž vyhloubí bagřík co přivezu.

   Natáhneme nové telefonní vedení ke strážním místům a po rozřezání padlého stromu za Bažinou, který použijeme jako špalky na sezení v Orláku jsme hotoví.

   Ano! Ještě úklid větví, rozmístění podlážek, centrála, voda, čistota studánky, nařezání pražců na chodníky a jejich usazení. Ale to už je legrace.

Prosím kdo může přijďte pomoc. Je toho hodně.

Moc děkuji

Márty