Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

První brigáda 15.4. – 17.4.2016

   Ahoj všichni. Je čas. Zimní spánek máme za sebou a tedy „ Hurá do Sedla“. Jak je již psáno v kalendáři pro tento rok, máme tam spousty pražců a tak díky nim už konečně dáme cestám sucho. Vše nařežeme a poskládáme coby chodníky do prostoru od můstku ke dvěma věžím, na nádvoří mezi kuchyní a pozorovatelnou a olemujeme jídelnu a cestičku až ke stožáru. Na tomto místě se potkáme z již vybudovaným chodníkem z roku 2015 a světe div se jsme kompletně propojení. Tomuto všemu bude předcházet demontáž starých cestiček a jejich uložení k lokomotivě. (Ty ještě na jejich poslední cestě poslouží).

   Jako hlavní žolík k tomuto dění patří vybudování pevného podkladu z pražců pro srub zdravotnice. Tento bude umístěn na bahenní zkratce od tábora ke studánce. Kluci, kdo můžete vzít motorovku tak mi volejte. Já beru pásák a vlek ať to všechno odvozíme. Když vše vyjde, možná se ještě pokusíme udělat výdřevu venkovního břehu přehrady.

   Už se moc těším. Děkuji všem, kteří toto čtou a pokusí se přijít na pomoc. Sjů už objednává nový skvízr, aby Kuba u limetek moc netrpěl. Těším se na večer, až si řekneme „Dobrý“ a vše náležitě oslavíme. Podařilo se nám koupit dalších 100 ks matrací a Zuzana objednala plachty na stany, které asi zaplatí Tereza, protože Pavel to napsal. Martin děkuje a je moc rád. Tomáš chystá elektrické kolo a mrazák a druhý Pavel chystá dálkové ozvučení všeho v lese, Tomáš má mikrofon na vysílačku a Martin se na toto vše strašně těší. Možná spousta dalších jmen ještě něco chystá, ale já to nevím a tak o tom nepíši. Toto byla jen krátká reportáž o věcech budoucích. Ale teď zpátky k této brigádě.

   Prosím všechny jenž pojedou, stejně jako vždy, napište na stránky, kdy se na vás můžeme těšit a zdali berete auto a můžete někoho vzít. Rovněž ti, jenž, se chtějí s někým svézt, pište svá přání a spárujte se s řidičema.

   Začínáme v pátek večer. Moc se těším až se tam potkáme.

Děkuji a v pátek 15.4. ahoj

Márty