Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

První brigáda v Sedle od 17.4. do 19.4. 2015

   Sedím. Je měsíc před touto akcí a tak píši. Stala se spousta dobrých věcí. Seveřan sehnal pražce pod stany a na chodníčky. Máme vše, co chybělo a vše může začít. Jak to uděláme? Ano 50 pražců máme již na táboře a dalších 50 máme v Praze v Újezdě.

 Připadá mi škoda vypravovat do Sedlanáklaďák. V Újezdě jsou dva vleky a dá se vše spojit při odjezdu na brigádu. Já mohu vzít jeden vlek a tímto +- 25 pražců. Jestli někdo z vás může odvézt další vlek s +- 15 pražci ať hned volá. Zbytek můžeme odvézt na dalším Sedle.

 Takže pokud se přeprava vydaří podle plánu, tak v pátek večer máme 85 pražců. V sobotu je svezeme dolů a můžeme je osadit na stranu u potoka pod stany. Musíme rovněž zdemontovat cestu okolo stožáru na 2 věže (příprava pro usazení věčných chodníčků z pražců pro 2. brigádu). Dále stabilizujeme rozbitou boudu od zlodějů. Rovněž zmapujeme počet předpodlah a množství dříví na jejich výrobu a na opravu podlážek pod stany. Vyčistíme odvodňovací koryto mezi stany a Orlákem. Toto je zhruba potřeba udělat o tomto víkendu. Ty pražce, jenž zbydou nakrátíme a připravíme k cestě na 2 věže.

   Já budu odjíždět z Újezda s vlekem cca v 16 hod. a můžu někoho vzít (1 osoba). Prosím ještě jednou kdo má na autě kouli a může vzít druhý vlek ať mi volá, ostatní prosím napište do diskuze, v kolik přijedete a pokud jste řidiči, kdy a kolik sebou můžete vzít lidí.

Mockrát děkuji

Márty

 

Ještě na závěr Anketa.

Myslíte si, že musíme kopat odpadní jámu na táboře, když vždy vše sežereme nebo spálíme?

Děkuji za reakci.

Ahoj