Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Rodiče jako děti – Nultý běh

Ano, píši teď Vám, rodiče, dospělí a hlavně Vám, co se o vše staráte a zodpovědně dohlížíte a kontrolujete, zda je všechno s Vašimi dětmi v pořádku. A když se Vám z letního tábora vrátí domů, jste šťastni a už máte pro ně vymyšlený nějaký další program, při kterém se zase o ně budete bát. Oni se opět v pořádku vrátí a vy se ptáte na jejich zážitky, vyzvídáte, čekáte od nich vyprávění o tom, co prožily za těch strašně dlouhých 20 dní na táboře. Plni očekávání pokládáte otázku: „Tak co, jaké to bylo, co jste tam dělali, líbilo se ti tam“?. Odpověď zpravidla přichází velmi stručná…..

Odpověď
A: vyprávění na 10 minut co děti prožily za 20 dní
B: vyprávění na 3 minuty, (pokud to ještě podpoříte otázkou, „jaké bylo počasí“, chutnalo Ti tam jídlo?, tak jste odpověď v bodě B prodloužili na 4 minuty.
C: Jó-dobrý….

V tuto chvíli Vám přestávám vykat. Protože jsi text dočetl až k tomuto místu, a tak soudím, že Tě to zaujalo. Proto říkám, „a´t jsi jak chceš starej, kluk, nebo holka, vezmi děti a prožij si to s nimi. Pokud si chceš hrát a na chvíli úplně zahodit všechny starosti a odpovědnost spojenou s organizováním, pojeď s námi na Nultý Běh Lesního tábora v termínu 7.6. - 10.6 2012.

Přihlášku najdete na této stránce dole pod textem (JEN na TÉTO stránce, další sekce na těchto stránkách s TOUTO akcí NESOUVISÍ!) i se seznamem věcí, co si vzít s sebou. Můžete přihlásit sebe, manžela, manželku, přítele, přítelkyni, sestru, bratra a samozřejmě Vaše děti.Ve stanovený den, se pak sejdeme v zatáčce, ve vesnici Dolní Sedlo na Liberecku, tam si Vás již převezmou zkušení vedoucí a praktikanti, kteří na prodloužený víkend Nultého běhu připravili bohatý program. Všichni účastníci budou rozděleni dle věku a pohlaví do oddílů: Starý kluci, starý holky, velký kluci,velký holky,malí kluci, malý holky a koníci, to jsou Ti nejmenší.

„Nezapomeňte potvrzení od někoho z příbuzných, že jste zcela zdraví a schopni zúčastnit se táborového života, důležitá je samozřejmě bezinfekčnost.“

Program a denní rozvrh našeho Nultého běhu bude stejný jako na ostatních táborových bězích. To znamená, táborová služba, dělání dřeva, vaření na polní kuchyni, úklid tábora a tak dál podobně a samozřejmě program po oddílech, plnění bobříků, průzkum terénu, dobrodružství v divočině, společné akce! Jen musíme vše vměstnat do kratšího časového úseku.

Nevíme samozřejmě, co se nám zase přihodí, a zdali časová smyčka bude znovu působit a my se znovu ocitneme v nějakém novém příběhu….?.....počítat musíme se vším. Takže, kdo byste to chtěl zkusit a zažít si Nultý Běh, pojeďte s námi v termínu 7.6. - 10.6 2012 na prodloužený víkend na Lesním táboře, aneb „Rodiče jako děti“. Vítáni jsou všichni od 3 do 99 let, kteří si chtějí pár dní hrát.

Cena za jednoho účastníka je 380Kč. V ceně je zahrnuto ubytování ve stanech, jídlo pětkrát denně včetně pitného režimu.

Těší se na Vás Mártin Tázler – Márty a parta z Lesního tábora.


PŘIHLÁŠKA
Přihlášku vyplňte (tuhle, ne žádnou jinou, která je ke stažení na těchto stránkách), pošlete na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Celkovou částku pošlete na účet 2678652001/5500 (Raifeissenbank), jako variabilní symbol napište Váš kontaktní telefon, ten, který jste udávali na přihlášce.
Tímto budete přihlášeni.

BEZINFEKČNOST DĚTI
BEZINFEKČNOST DOSPĚLÍ
DOPORUČENÝ SEZNAM VĚCÍ

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information