Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Stavění tábora 30.5. – 1.6. 2014

   Dnes, právě jak toto píši je večer po Megabrigádě. Jak to na této proběhlo se můžete dočíst v reportáži z akcí, právě pod názvem Megabrigáda.

   Je tedy jasné co jsme zmákli a je rovněž známo co ještě je potřeba udělat, abychom byli připraveni na 100 procent na Nulťák a následně na tábor roku 2014.

Podlážky jsou tedy rozmístěné, ale chybí na nich konstrukce a plachty stanů. Toto je věc, kterou začneme, pokročíme umytím veškerého nádobí, zprovozníme a vyčistíme studánku, postavíme Woodstock (velký přístřešek), zastřešíme koníkům jejich nový stůl a samozřejmě vysekáme celý prostor našeho tábora. Pokusíme se udělat zábranu na nové lávce, aby nám zamyšlení koníci nepopadali do přehrady a určitě vše oslavíme.

   Ano! Plán je na světě.

   Já beru sekačky a benzíny. Provazy a kladku na Woodstock. Prosím, kdo může vzít motorovku ať tak udělá. Akumulátorka nám stačí jedna a tu beru také (chodníčky jsou již přece hotové).

   Ano je zde jedna neprozkoumaná, ale i prozkoumaná věc. Karlíkovo zařízení na ohřev teplé vody (Fotrem přezdívané SPUTNIK). Tam opravdu nevím, jak bychom mohli pomoci. Věřím však, že Vynálezce osloví ostatní jím cílené členy o materiální výpomoc.

   Sraz máme v Sedle v pátek (jak se to komu podaří). Řidiči prosím! Sdělte na stránky do diskuze v kolik jedete a kolik máte volných míst a ostatní, prosím, pište vaše požadavky na odvoz ať se dokážeme zorganizovat.

   Děkuji všem za účast. Tato brigáda je velmi důležitá. Je to přece stavba tábora 2014.

Ahoj Márty