Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Stavění tábora roku 2016 27.5. - 29.5.

Ahoj všem. Letí to jako voda. Právě sedím u svého notesu a zarazím se v zamyšlení "kolikrát už jsem toto pod názvem stavění tábora napsal?". 

   Nevím! Asi si to dokáže každý propočítat (alespoň co se týká Sedla(. Říkámsi už ale dostkrát. Vzpomínám na naše začátky, kdy jsme byli v obavě kolik tun materiálu přivezeme, jaké nářadí potřebujeme a připravme se na možný déšť.

 

   Teď jsme dál. Dokázali jsme za tu dobu v Sedle vybudovat spousty věcí, které nám pomáhají a díky nim se tam vracíme jako domů. Snažíme se to technikou nepřehánět a tímto přibrzdit vývoj lidstva. Jsme rádi v surové přírodě závislí jen sami na sobě a né na technice jenž můžeme zaplatit a tímto nám začíná vládnout její funkčností. Znamená to, že co si neopravíme to nefunguje. Promiňte mi toto zamyšlení. Jde přece o plán na stavění. Jen jsemsi na toto vzpomněl aměl jsem potřebu to napsat.

   Ale co se teda bude vlastně dít? Přes zimu jsme koupili náhradní matrace do stanů a na minulé brigádě Anča dostala novou marodku. Musíme tudíž matrace přivést na místo činu a Mirda vyzvedá od Sjů objednané plachty. Tímto počinem máme všechny celty na stany nové a Majkl může vyndat svou krabičku sirek k vykonání kremace všeho nepotřebného.

   K tomuto kompletu nám ale chybí ještě jedna konstrukce. Tuto si vezmeme na starosti já s Karlíkem. Vše posváříme a vyřešíme. Madrace přivezu na tábor já a rovněž vezmu dřevo na druhý koníkovský stůl. Aničce chybí ještě otvírací okno. Panty rovněž přivezu. ozvala se Machy s Burym a s dětma a jedou nás navštívit. Upřímně se těším. Jedou nám pomoci i naše "děti".

   Johanovi beru sekačku, jelikož až uvidí svoje golfové hřiště, budou ho pálit dlaně.

   Kluci a holky. Bude to spousta nosení, vázání, šroubování a v neposlední řadě cinkání a zpívání. Ale výsledek tohoto bude "hotový tábor pro rok 2016" doufám, že si jej všichni užijeme.

   Prosím všechny, kdo mohou pomoci ať přijedou. Zkusme se zase zviditelnit našimi úmysly na diskuzi těchto stránek ať doladíme odjezd (kdo může někoho vzít a opačně, kdo potřebuje pomoci s dopravou na tábor).

   Já beru vše potřebné k pohodě na večer a k práci přes den.

Všem děkuji a těším se při stavbě tábora pro rok 2016

Ahoj Márty