Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Stínování 2018 aneb ...

Ahoj kluci a holky. Když se ohlédneme, je tomu již řada let zpět, kdy vždy únorový pátek věnujeme lyrickoepickému večeru pod názvem Stínování.

   Zažili jsme již mnoho. Básně, muzikály, vánoce, obrazy, speciální film o ztrátě posvátné knihy, komixi, dabování a v posledním filmovém festivalu jsme měli tu čest uvítat i prezidenta. Ano! Nápadů bylo mnoho. Mnoho bylo i uchováno v archívních nahrávkách.

   Když jsme to tak pozorovali, že je je spousta nafilmovaného materiálu, tak jsme s úsměvem na tváři konstatovali „To chce zpracovat do dokumentárního pořadu. Vypíchnout úplné pecky a promítnout“

   Jásáme! Máme další téma na lyrickoepický večer. „Dokumentární pořad“ to tu ještě nebylo (pominu-li dva Seveřanovi příspěvky)

   Dále se však zamýšlíme nad prostředím, kam večer zasadíme. Hospoda? Chrám? Filmový klub? Nemůžeme najít vhodné místo, jenž bude mít tu čest být přítomno našemu pořadu. Co bude promítáno, řečeno, zahráno, jsou přeci věci navýsost pouze z nás. Je jasno! Naše věci budeme promítat pouze u nás. A samozřejmě velice rádi uvítáme i vaše dokumentární příspěvky.

   Ano! Nepletete se „právě v Sedle“. Hlavní produkce začíná v 16.00 hodin v sobotu 17.2.2018 ve srubu. Celý pořad potrvá asi 5 hodin. Po tomto je možné přespat na půdě anebo zase odjet do bezpečí vašich domovů. Samozřejmostí je skvělé jídlo a piti během celé produkce z kuchyně Gothaj týmu. A nezapomeňte dětem je vstup zakázán. 

   Prosíme, ale jako vždy. Potřebujeme vědět, kdo z vás přijede a kdo chce i přespat. Toto nám sdělte nejpozději do posledního ledna na email.

   A vlastně ještě k vlastnímu názvu Stínování. Vzhledem k tomu, že návštěvnost lyrickoepického večera má velmi klesající tendenci, dovolili jsme si tento večer nazvat „Stínováni aneb večer Pavla Pospíšila“.