Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Vánoční besídka

Mirda této akci říká „Besídka zvláštní školy“. Nám tento název nepřipadá dobrej, ale určitým způsobem jsme udělali kompromis, jelikož se o žádnou školu nejedná, a že jsou Vánoce je nám taky jedno, tak jsme ochotni tomu říkat „Zvláštní besídka“.

Tak tedy Zvláštní besídka se bude konat na tajném místě od 18 hodin dne 14.12.2011. Nechť se tedy všichni pozvaní v 18:00 podívají na diskuzi těchto stránek, kde bude zveřejněno místo, které Vám dopomůže najít židli k Vašemu stolu v zasedací místnosti Zvláštní besídky, která se bude nacházet v maximální vzdálenosti 5 km od pražského Hlavního nádraží.

V 18:00 již na své židli v zasedací místnosti Zvláštní besídky sedí Márty a Fotr a před sebou na stole mají zapečetěnou obálku pod názvem „Pořadí Zvláštní besídky“. V této obálce je utajené číslo od 3 do 10. Po Vašem příchodu bude zaevidováno Vaše číslo, jak jste se dostavili a po příchodu posledního bude slavnostně rozpečetěna obálka s utajeným číslem, bude předána cena vítězi, který bude mít shodné pořadové číslo příchodu s číslem v obálce.

Za organizační služku pod názvem DRINKN, Martin a Fotr.