Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Pohled na letní tábor

letní tábor - moudrostJak jsem již řekl v úvodu, OSÍDLUJEME.

Je zde vybudován dřevěný srub, který je využíván jako kuchyň s jídelnou a v deštivých dnech jako suchý prostor pro společné hry. Děti spí na postelích v dvoulůžkových podsadových stanech s dřevěnou podlahou. Celý prostor u našeho kaňonu střeží místo, kterému již každý říká Orlí hnízdo. Je to malá dřevěná stavba zapuštěná ze dvou třetin do stráně s otevřeným ohněm.

Jak jsem již řekl, celým naším kaňonem protéká potok. Tento vytéká z rybníku nad táborem (pěkné koupání, asi 5 minut chůze). Na spodním okraji Lesního tábora se u potoka otevírá prostor v řadu travnatých luk, na kterých jsou hřiště. Na tomto samém místě, pokud se otočíme do stráně, vede malá pěšina za kopec. Tou když projdeme, tak se ocitneme ve starém lomu (těžba skončila před 120 lety) a nyní stojíme na místě slavnostních ohňů a táborového totemu. Ještě jsem v popisu zapomněl na jednu srubovou stavbu. Je to hygienický srub vybavený sprchovacím zařízením s teplou vodou. V tomto srubu jsou také koryta s kohoutky na běžné mytí. Stany v táboře nejsou postaveny do souvislého tvaru, jsou po skupinách rozmístěny po celém kaňonu a vytvářejí, spolu se spoustou můstků a lávek, charakter nově osídlené zálesácké vesnice.

náhled-pohled

KLIKNI NA VSTUP DO FOTOSTORY


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information