Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

BESÍDKA ZVLÁŠTNÍ ŠKOLY aneb VÁNOCE 2016

   Je právě 2.12.2016 a čas odbíjí 18.00. Za pár okamžiků se zviditelní zpráva na těchto stránkách v diskuzi. Mnoho netrpělivců již vyhlíží na svých počítačích kam vyrazit a jak nás tímto s Fotrem najít.

   18.07 je vše jasné. Dejvické nádraží. Tam se za automatem na kafe skrývá šifra. Soutěžící ji buďto nalézají nebo brousí po místní hospodě a WC a hledají. Tato zpráva dává k nalezení hospodu našeho setkání pod názvem „Cesta časem“. Proto na indícii je vyfocen Ondra v mnoha fázích jeho života a to postupně. Na závěr v tomto pořadí jsou stopy bot a šipka určující směr pohybu Ondry. Nenecháváme to ale náhodě a také je tento papír posílá na další náměstí ke koni. (pokud si nejsou jistí).

alt

 

   V Kafkově ulici rovněž nalézají papír, jak já pomocí třech fotek proputoval silnici a posíláme je Rooseveltovy ulice do Altánku (to jim snad na cestu času už musí stačit).

alt

Ale co kdyby. V altánku je vyobrazena cesta lemující bilbordy Johana a Sjů. Rovněž v průběhu času od mala až do dneška. „To už snad stačí, ne!“

alt

 

Ale ještě jistota. Na schránku před hotel Internacionál dáváme poslední vzkaz, na kterém je za mlada vyfocen Fotr a postavička s přesípacíma hodinama putuje od tohoto vyobrazení k fotografii Fotra jak ho známe dnes.

alt

Další indície už není a tak píšeme tel. Číslo pro možnou nápovědu. Je vše jasné, všechny fotky vypovídali vždy o cestě času.

   Je tedy na účastnících nalézt co nejdříve tuto hospodu a spěchat na besídku. V sále již s Fotrem netrpělivě čekáme a v rukách svíráme lahev pro vítěze. Nevyhrává ale první příchozí, ale ten páty. Toto číslo jsme s celým týmem Drinkn vylosovali a zviditelnili jej právě na lahev odměny. „Támhle !“ křičí Fotr a už se v sále otevírají dveře a přichází čtveřice příchozích. Vše poctivě evidujeme a čekáme ostatní. Do hodiny se salónek zaplnil. Jedlo se a pilo a Drinkn  přistoupilo k vyhlášení vítěze. V tento moment se rozletěly dveře a v poslední minutě dorazil Mirda. Stihnul vyhlášení a Cuba, jenž zvítězil, si odnáší lahev vánoční besídky 2016.

p.s. pěkný Nový rok i ostatním přeje DRINKN

 

alt

alt

alt

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information