Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Stavění tábora 2016

   Je neděle večer a vše je hotové. Ano, stojí znovu tábor v Sedle.

 

   Z minulých staveb víme, že se dá postavit i za velikého lijáku. Nevím, ale v mém podvědomí to horší než tenkrát nemohlo být a tak jsem jel na stavbu zcela klidný.

   "Zase to přeci zvládneme". Když bych to měl shrnout do jednoho odstavečku napsal bych to asi takhle:

V pátek se v údolí sešlo spousty profíků, smáli se, hráli hry, bavili se jó a vlastně to všechno bravurně sestrojili,smontovali, svařili, sešroubovali a v legraci to postavili.

   Ale samozřejmně vás tímto neodbiji a musím vypíchnout pár podrobností. V pátek večer začalo pršet. Johan hleděl k noční zamračené deštivé obloze a začal křičet "Neumíš víc?" Déšť nás přes noc moc nerozhodil. Měli jsme všechen materiál už dole. Pravda! Když jsme po noci jejímuž průběhu vévodil "kufr" (dávná hra) a spousta muziky, otevřeli oči a déšť ještě zesiloval, tak jsme na sebe koukali v rozpacích. Protáhli jsme snídani a šlo se na to.

   Stany, konstrukce, podlážky, studánka, nádobí, koníkovský stůl, sekání louky a milióny dalších drobností. Večer přišla paní bábovka a rozdala všem její vizitky. Irská káva přebíjela vůni limetek. Legrace a únava.

   Nedělní den ještě přístřešek bažiny a samozřejmně Woodstock. Počasí už bylo suprový a auta z údolí odjela bez pomovi traktoru.

   Jak jsem již řekl na začátku. Přišli, postavili, zvítězili.

Všem mnohokrát děkuji a těším se za týden.

Márty

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information