Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Vánoční besídka 2017 aneb besídka zvláštní školy

   Zdravím všechny za tým Drinkn. Nejdříve musím zvýraznit pár okolností, jenž nás vedli k tomuto šifrovacímu klíči, jenž vás měl dovést na místo našeho setkání. Všechno začalo zprávou od Fotra, jenž objevil restauraci U Rytíře. Tam jsme volali a vše na termín 15.12. bylo dohodnuto.

 

   Místo jsme tedy měli, ale jak to zakuklit. Záhy říkáme „Hele! Napíšeme, že se sejdeme u Rytíře a celý text k tomuto bude pouhá mlha“ Smějeme se a skutečně v příběhu, jenž si můžete přečíst na ofocených zprávách dole, to zjevně píšeme. Příběh o Brunclíkovi nám zahrál do noty a vy v 18.00 vyrážíte na jeho (naší) cestu. První stanoviště pod Karlovým mostem, nás zaujalo svou houževnatostí, kde nedržela lepenka a tak to potvrzujeme ocelovými hřebíčky. Na památníku obětem komunismu jsme přitvrdili a zpráva je umístěna k zemi hřebíky o délce 20 cm. Další stanoviště na Dětském ostrově nás překvapuje spoustou neznámých. Vrata na jeho vstup jsou zamčené. „Co teď?“ lezeme přes plot a přes stavidlo vstupujeme na ostrov. Zpráva na jeho konci je umístěna a chceme odejít. Brána stavidla je právě otevřená a my zjišťujeme, že se odsud nemáme šanci dostat jinak než plaváním. Hledíme tedy smutně na průplav a uvědomujeme si, že pokud je jedno stavidlo otevřené, druhé musí být zavřené. Ihned to jdeme prozkoumat a opravdu je to tak. Přecházíme tedy po zavřených dveřích vodního toku a přelézáme oplocení na silnici. Cestou navštěvujeme hrázného a žádáme jej o ochotu a toleranci naší akce. Je celkem v pohodě a tímto jsme klidněni. Víme přece, že za necelou hodinu zde budete procházet právě vy. Celou situaci však ještě pojišťujeme zprávou na diskuzi těchto stránek o vstupu na ostrov.

   Odcházíme s Fotrem do hospody, vše organizujeme a rozmisťujeme občerstvení. Vše je připravené a čekáme. Sedíme a čekáme. Lahev pro vítěze je označena číslem 7. Čekáme. Vyhlížíme a čekáme. „Kde sakra jsou?“ Pojídáme jednu ze sedmi mís a čekáme. Fotr objednává buráky a brambůrky. Čekáme. Jdeme vyhlížet na chodník a nic. Čekáme.

   Konečně! Rozrazily se dveře a vchází poutníci rytířovi cesty. Ihned ve vstupu jsou označeni pořadovým číslem jejich příchodu a otvíráme láhve k vánočnímu přípitku. Odhalujeme cenu pro vítěze a zviditelňujeme na ní číslici sedm. Martina zajásá a ihned si svou výhru přebírá. Drinkn přejí pěkné vánoce a Karlík začíná montovat tu svou techniku.

   Záhy jsou pouštěny namluvené úryvky knihy a jako hlavní hřeb večera je puštěn film z tábora „Bažiny tvář má známý hlas“. PetraSimona a Karlík nás překvapují touto nádhernou vzpomínkou a již vyplňujeme kalendář akcí na rok 2018. Smějeme se a je veselo.

   Ještě jednou všem děkujeme, že nám umožnili psát právě o tomto.

Přejeme pěkné vánoce a těšíme se na rok 2018

Vaši Drinkn

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information