Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Vánoční besídka roku 2015

   Je před štědrým dnem a Drinkn jsou již trochu nervózní. Ano, Drinkn, skupina, kterou již tradičně tvoří Fotr a Márty.

   Jejich nervozitu jak zašifrovat místo našeho vánočního srazu zlomí právě Fotr se zprávou "Vím kde to uděláme". Fotr našel hospodu Mártyho Frky. To mě rozesmálo a ihned mi přišla na um indície  jak toto zašifrovat. Říkám " hele dáme jim můj posmrkanej kapesník". Smějeme se a je jasno.

 

   Než se však k této šifře dostanou musí pomocí buzoly určovat směr dalšího pohybu a právě na náměstí Jiřího z Poděbrad )kde je start) doměřují strom na který lezou pro zprávuu. Tam se dozvídají o místě jenž musí navštívit. 

"Jdi tam kde žena dělá vlasy" a daný azimut jim udává směr a vzdálenost. Byl mířen právě na kopec pod názvem Parukářka. Tam místní výčepní rozdával Mártyho posmrkané kapesníky.

   Toto byla naše idea. Ale! Skoro každý příchozí hovořil o návštěvě všech možných kadeřnictví, kde pokládal otázku " Nevíte kde sedí Drinkn?" Potom jim vše došlo a s rozbalením Mártyho frků v kapesníku jsou na místo srazu našeho večírku.

   Jsou vítáni a trpělivě evidovni v pořadí příchodu. Jde přeci o bodovanou soutěž oceněnou láhví vítězství. Na této láhvi je zespoda napsaná číslice 6. Jedná se tedy o to, že právě šestý příchozí vyhrává.

   Již jsme zde všichni a hovoříme o tajných věcech. Je toprávě Stínování. Promítáme naše videozážitky z jiného světa a moc se smějeme. Kujeme další plány a je vyhlášen vítěz naší soutěže. Stal se jím šestý příchozí a právoplatným vítězem je Petra (Simona). Předáváme dar od Drinkn a za mlaskání z pokrmů pohoštění, připíjíme a připíjíme.

   Byl to pěkkný večer. Drinkn děkuje všem jenž dorazili a potěšilii svou přítomností ostatní.

 

alt

 

alt

 

alt

 

 

 

 

 

   


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information