Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Tábor 2015 Omluva za nepoděkování

   Nezlobte se prosím na mne. Chtěl jsem, ale nečekaná návštěva a únava sobotního večera vzali čas.

   Zkusím to tedy napravit nyní. Mou omluvu za

nepoděkování ať přijmou všichni, jenž toto

čekali.

   Omlouvám se za nepoděkování vám, mnoha těm, jenž připravují vše potřebné. Telefonují, řeší neřečené a připravují nehotové. Těmž jejich starost spočívá v nevysloveném i těm, jenž vyslovené připravují a řeší.

   Omluvu za nepoděkování ať přijmou všichni, kteří slova proměnili v připravené a připravené potom za vykonané. Omluvu ať přijmou ti, co o vytvořeném chtěli hovořit a hovořili bez poděkování.

   Omlouvám se tedy a děkuji. Děkuji všem, jenž, vsadili dílec do mozaiky pod názvem tábor 2015.

   Jaký ale vlastně tento tábor byl z pohledu mého. Z pohledu srovnání minulosti k pohledu pocitu prožitého a tímto srovnáním s letoškem.

   Děti hodnotí uplynulé moc pěkně až dojemně. Je to příjemné pročítat zpovědi těch malých v diskuzi, dotaznících. Tento pocit je vždy silný. Dost ovlivňuje hodnocení celého pohledu na prožité tři týdny.

   Ale! To, že děti jsou šťastny v této úvaze je pěkné, ale v našem měřítku je to skutečnost našim zvykem zřejmá. Vždy se zamýšlím nad cestou. Cestou jakým způsobem jsme tohoto dosáhli.

   Letošní tábor rozsvítili hvězdy nového složení. Jejich svit byl mohutný a spolu se stálicemi našeho údolí posílili záři úspěchu. Děkujeme za jejich odhodlání.

   Avšak pokud se zase přikloním k již mnohokrát zmíněným měřítkům hodnocení uplynulého, dopadly jsme podle mne za dvě. Dvě je prostý průměr. Průměr, jenž mnozí svým úsilím dostali na hodnocení jedna a k tomu tři hvězdy a ti další dorovnali do průměru na 2.

   Mnozí z nás řešili mnoho věcí za druhé. Proto, aby se dosáhlo hodnocení děti za jedna. Toto jim ubralo sílu a přidalo neklid v jejich mysli. Nevím, zda ti druzí si toto ve svém zamyšlení zvýraznili. Ale já to viděl a toto mi říká ten průměr za dva.

   Škoda. Je to přeci tábor nás všech. Obětavost a čestnost přeci nosí každý z nás na krku. Vždy byla přeci frajeřina udělat něco navíc, nežli mlčet a nezviditelněným si neodnést úkol. Frajeřina byla nehovořit o nevykonaném, ale vykonat nevyřčené.

   Děkuji ještě jednou všem kdo pomohli a těším se na další tábor.

Ahoj Martin

Komentáře  

 
#6 Petr 2015-09-21 17:18
jo jo...souhlasím s Martinem... :lol:
Citovat
 
 
#5 Martin 2015-08-24 20:28
Ahoj musim souhlasit s Martinem ve třetím komentáři. To se musí pročíst víckrát a pochopit spousty věci pouze naznačených. Potom vse po skládat v celek a na tomto si najít své misto. ,,Martine! Dobra šifra,,
Citovat
 
 
#4 Martin 2015-08-16 19:24
Ahoj! Simpaticka řeč .plna přemejlení.
Citovat
 
 
#3 Martin 2015-08-11 20:47
JO! Trochu složitější na pochopeni , ale když o tom přemýšlím tak to tak je.ahoj . Byl to dobrý tabor.
Citovat
 
 
#2 Martin 2015-08-06 14:57
JO.pěkně napsané.
Citovat
 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information