Letní tábor

  pořádá občanské sdružení KOLT - E-PŘIHLÁŠKA

Program na táboře

letní tábor moudrostNáš tábor má stanoven denní řád, který vše zjednodušuje a kterým se řídíme (časový rozvrh dne od budíčku až po večerku). Děti jsou rozděleny do více oddílů, každý má svého vedoucího. Ten s dětmi organizuje různé hry a zábavu. V neposlední řadě učí děti řadu zálesáckých dovedností, které si, pokud ony sami chtějí, mohou vyzkoušet vlastními silami. Pokud jsou úspěšní, budou oceněni třemi orlími pery na jejich znaku lesní moudrosti. Tato zkouška je velmi náročná a ne každý splní všechny stupně. Stane-li se tak, je to velká událost a ostatní děti i vedoucí k tomuto projevují velkou úctu a obdiv.

Jen celotáborové hry zde nehrajeme. Nevím sice proč to tak je, ale vždy se nám stane něco nepředvídatelného. Je to „časová smyčka“, ta vždy ovládne na okamžik jednoho z dětí nebo vedoucích a skrze něj nám řekne nějakou křivdu či problém z let dřívějších. Tímto nás vtáhne do nějakého příběhu a ten se snažíme nějak vyřešit a zabere to čas skoro na celý tábor. Čtěte v kategorii historie.

Po přečtení tohoto usoudíte i vy , že celotáborové hry jsou u nás zbytečné.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information